Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Максим Осипов – серебряный призер Чемпионата Европы!

19 October, 2008

15-18 октября в Париже (Франция) проходил Чемпионата Европы 2008 года по скалолазанию.
Харьковчанин Максим Осипов стал серебряным призером Чемпионата Европы в скорости. Максим Стенковой (Никополь) – бронзовый призер Чемпионата Европы.
Максим Осипов - первый украинский скалолаз, который по достигнутым результатам 2008 года получит лицензию на участие во Всемирных спортивных играх 2009 года!
Поздравляем!
Подробные результаты далее.

 

Общие результаты Чемпионата Европы:

Мужчины, скорость:
1. Вайцеховский Евгений Россия
2. Осипов Максим Украина
3. Стенковой Максим Украина
11. Салимов Александр Украина
14. Шишковский Иван Украина

Женщины, скорость:
1. Ропек Эдита Польша
2. Морозкина Ольга Россия
3. Саулевич Анна Россия
6. Тужилина Светлаана Украина
7. Бежко Ольга Украина
13. Шереметьева Елена Украина
14. Савченко Анна Украина

Мужчины, сложность:
1. USOBIAGA LAKUNZA Patxi ESP
2. Mrazek Tomas CZE
3. Romain Manuel FRA
8. Крюков Валерий Украина

Женщины, сложность:
1. Ernst Johanna AUT
2. Vidmar Maja SLO
3. Markovic Mina SLO
10. Шалагина Ольга Украина
20 Остапенко Алена Украина

Мужчины, боулдеринг:
1. Meyer Jerome FRA
2. Fischhuber Kilian AUT
3. Lachat Cedric SUI
9. Шалагин Михаи Украина
12. Топишко Сергей Украина

Женщины, боулдеринг:
1. Gros Natalija SLO
2. Stohr Anna AUT
3. Midtboe Hannah NOR
13. Бежко Ольга Украина
20. Сосновских Мария Украина

Полные результаты соревнований смотрите на сайте IFSC.
Фотографии с соревнований смотрите на сайте www.paris-escalade.com

ОСТАННІ НОВИНИ

03/03/2026
Збори харківського підрозділу ФАіС України

3 березня 2026 року відбулися збори Відокремленого підрозділу Федерації альпінізму і скелелазіння України у Харківській області. На порядку денному було три питання: звіт про роботу у 2025 році, вибори Голови харківського підрозділу, обрання делегатів на Звітну Конференцію ФАіС України за підсумками роботи Федерації за 2024-2025 роки, що відбудеться 14.03.2026р. 
По первому питанню були обговорені успіхи та проблеми підрозділу за минулий рік. По другому - Головою Харківського ВП обрано Геннадія Копейку. По третьому - обрані делегати на Конференцію ФАіС України:

03/03/2026
На 85-му році нас покинув Микола Кокодій

У нас знову втрата… 2 березня на 85-му році життя покинув нас активний член нашої спільноти Харківського клубу альпіністів, альпініст, професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Микола Григорович Кокодій.
Микола Григорович у молодості займався альпінізмом, не досяг високих вершин, але він скорив багато вершин у науковій діяльності. Він полюбляв клубні збори альпіністів, майже завжди був присутній - інтелігентний, освічений, скромний, ввічливий - дуже приємний співрозмовник. 
Світла пам’ять нашому другу!

06/02/2026
Сумна новина, помер Володимир Сухарєв!

Сумна новина, вчора 5 лютого помер Сухарєв Володимир Миколайович.
Перед його 85-річним Ювілеєм (тиждень тому) йому робили чергову операцію, після якої він знаходився в реанімації...
Володимир Миколайович все своє життя присвятив справі альпінізму. Він був неординарною людиною зі своїм баченням, зі своїм характером, але дуже багато зробив для розвитку харківського та українського альпінізму. Його вихованці щиро його шанували та поважали, бо там де керував Сухарєв завжди була тепла атмосфера та родинні відносини.

28/01/2026
Сухарєву Володимиру Миколайовичу – 85 років!

Майстер спорту з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, Чемпіон СРСР, рятувальник з Великої літери – методист та практик. 1980-1989 – начальник рятувальної служби та учбової частини альптабору «Цей». Професійний спортивний працівник, який присвятив більш 40 років свого життя роботі в альпіністських секціях Харкова: ХМІ, ХАІ, ХПІ, ХІРЕ.

Найкращі сходження: пік Шпіль (6 кат.скл., першосходження, 1 місце чемпіонату СРСР), Двозубка Аманауза (6-А у двійці з С.Бершовим), Південна Ушба (6-А, маршрут Арцишевського, 6-А), Зах. Домбай (5-Б, першопроходження).

15/12/2025
Семінар зі скелелазіння на скеледромі «Вертикаль»

 

13-14 грудня 2025 року на скеледромі «Вертикаль» пройшов благодійний семінар судівства та навчання постановки скелелазних маршрутів. Це наш перший та дуже корисний досвід.
Дякуємо Михайла Шалагіна.
Наші тренери та спортсмени мали можливість самі придумувати,робити та пролазити нові маршрути. 
Дякуємо Галині Кіпаренко за детальний розгляд правил судівства.
Плануємо продовжити роботу в цьому напрямку.
Захід проходив за підтримки ФАіСХО (Геннадій Копейка, Валентина Маренич).