Свяжитесь с нами   |   Контакты

ФАСХО

Клубне життя

Вхід для користувачив

Канал новин

RSS-материал

Студенческий Чемпионат Украины по скалолазанию

30 March, 2015

27-29 марта в. Харькове на скалодроме ХАИ состоялся Чемпионат Украины по скалолазанию среди студентов в видах программы скорость и трудность.

На соревнования приехали 112 сильнейших спортсменов из восьми регионов Украины, представители 15 ВУЗов Украины.

Призерами Чемпионата стали:

Призеры на скорость
1. Гонтарик Ярослав г.. Никополь и Захарова Маргарита г. Харьков;
2. Побережец Сергей г. Кировоград и Колкотина Татьяна г. Днепропетровск;
3.  Скоробогатько Алексей г. Харьков и Луговенко Яна г. Никополь.

Призеры на трудность
1. Побережец Сергей г. Кировоград и Захарова Маргарита г. Харьков;
2. Пархоменко Владимир г. Харьков и Натарова Светлана г. Харьков;
3. Квачан Роман г. Харьков и Тихонова Александра г. Одесса.

В командном зачете (скорость) среди ВУЗов
1.    ХНУРЕ м. Харків
2.    Харківський політехнічний інститут
3.    Харківський авіаційний інститут

Среди регионов

1.    Дніпропетровська обл.
2.    Одеська обл.
3.     Харківська обл.

В командном зачете (трудность) среди ВУЗов

1.    ХНУРЕ м. Харків
2.    Харківський авіаційний інститут
3.    Харківський політехнічний інститут

Среди регионов

1.    Харківська обл.
2.    Одеська обл.
3.     Дніпропетровська обл.

Призеры награждены медалями и дипломами национальной федерации альпинизма и скалолазания Украины, а чемпионы дополнительно сертификатом на вклад в Взаимный фонд Меркурий в размере по 1000 грн.

Главный судья соревнований, судья национальной категории Побережец М. И. г.Кировоград

ОСТАННІ НОВИНИ

06/02/2026
Сумна новина, помер Володимир Сухарєв!

Сумна новина, вчора 5 лютого помер Сухарєв Володимир Миколайович.
Перед його 85-річним Ювілеєм (тиждень тому) йому робили чергову операцію, після якої він знаходився в реанімації...
Володимир Миколайович все своє життя присвятив справі альпінізму. Він був неординарною людиною зі своїм баченням, зі своїм характером, але дуже багато зробив для розвитку харківського та українського альпінізму. Його вихованці щиро його шанували та поважали, бо там де керував Сухарєв завжди була тепла атмосфера та родинні відносини.

28/01/2026
Сухарєву Володимиру Миколайовичу – 85 років!

Майстер спорту з альпінізму, інструктор-методист 1-ї категорії, Чемпіон СРСР, рятувальник з Великої літери – методист та практик. 1980-1989 – начальник рятувальної служби та учбової частини альптабору «Цей». Професійний спортивний працівник, який присвятив більш 40 років свого життя роботі в альпіністських секціях Харкова: ХМІ, ХАІ, ХПІ, ХІРЕ.

Найкращі сходження: пік Шпіль (6 кат.скл., першосходження, 1 місце чемпіонату СРСР), Двозубка Аманауза (6-А у двійці з С.Бершовим), Південна Ушба (6-А, маршрут Арцишевського, 6-А), Зах. Домбай (5-Б, першопроходження).

15/12/2025
Семінар зі скелелазіння на скеледромі «Вертикаль»

 

13-14 грудня 2025 року на скеледромі «Вертикаль» пройшов благодійний семінар судівства та навчання постановки скелелазних маршрутів. Це наш перший та дуже корисний досвід.
Дякуємо Михайла Шалагіна.
Наші тренери та спортсмени мали можливість самі придумувати,робити та пролазити нові маршрути. 
Дякуємо Галині Кіпаренко за детальний розгляд правил судівства.
Плануємо продовжити роботу в цьому напрямку.
Захід проходив за підтримки ФАіСХО (Геннадій Копейка, Валентина Маренич).

01/12/2025
Григорію Єрьоменко – 90 років!

2 грудня виповнюється 90 років харківському альпіністу Григорію Єрьоменко!

Його звуть усі «Гриша», незважаючи на його солідний вік. Він не відзначає своїх днів народження, тікаючи з дому на чергове «марафонське» тренування. Він регулярно бере участь у всіх ветеранських змаганнях з альпінізму, скелелазіння та бігу, але завжди йде з церемонії нагородження. Він завжди перемагає, тому що в його віковій категорії йому немає рівних, а найчастіше і зовсім немає суперників!
Вітаємо нашого дорогого Григорія із Ювілеєм! 
Бажаємо здоров'я, миру та довгих років життя!

23/09/2025
В Буках пройшов чемпіонат України з техніки альпінізму

19-21 вересня на скельному масиві в Буках Черкаської області пройшов чемпіонат України з техніки альпінізму. В змаганнях прийняли участь 20 альпіністів з Києва, Одеси, Харкова та Черкас. Харків було представлено трьома командами.
Призерами змагань стали:
1. Булат Валерій - Євдокимов Денис(Київ) 
2. Тимко Євген - Репко Олена (Харків)
3. Чернявська Євгенія - Побережний Петро (Одеса)

Також Харківські команди зайняли: